شرکت ایثار فجر

برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده و فوق العاده شرکت ایثارفجر کاشان


مجمع سالیانه عمومی عادی بطور فوق العاده و فوق العاده شرکت با حضور پرشور سهامداران در روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ در سالن علامه فیض دانشگاه کاشان همزمان با ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفرصادق(ع) برگزار گردید.

تلاوتی از کلام الله مجید همراه با مداحی به مناسبت این عید بزرگ طلایه دار این مجلس بود.

بعد از استقرار هیئت رئیسه مجمع، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت و سپس مدیرعامل دو شرکت ایثارفجر و شرکت کشت و صنعت آبشیرین به ابهامات و سوالات و موارد حسابرسی قانونی برای استحضار سهاداران پاسخ دادند. ارائه گزارش سالیانه هیئت مدیره شرکت ایثارفجر توسط مدیرعامل محترم همراه با تصاویر، فیلم و گزارش سالیانه شرکت کشت و صنعت آبشیرین از دیگر برنامه های مجمع بود.

در پایان بعد از بررسی آرای سهامداران صورت های مالی شرکت تصویب و به ازای هرسهم ۳,۰۰۰  ریال سود مشخص شد. همچنین موسسه حسابرسی ارقام نگر آریا به عنوان حسابرس و بازرس قانونی شرکت تعیین و روزنامه سراسری کاروکارگر به عنوان روزنامه رسمی جهت اطلاعیه های شرکت تعیین شد. قابل ذکر است در مجمع عمومی فوق العاده افزایش ۱۰۰ درصدی سهام شرکت از مبلغ ۲۲۵,۹۰۸,۹۳۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۴۵۱,۸۱۷,۸۶۰,۰۰۰ ریال و همچنین موضوع فعالیت شرکت با دو موضوع معدنی و فولادی و نیروگاهای خورشیدی به تصویب مجمع رسید.

 

ایثار فجر کاشان